Lotmiškio g. 19A, Neringa

tel. +370 611 04860,
el.paštas info@lotmiskis.lt

Apartamentai ir kainos

Viloje „Lotmiškis“ nuomojami 4 apartamentai, kuriuose gali ilsėtis iki 12 žmonių.

Tai komfortiški, jaukūs, šiuolaikinio stiliaus apartamentai. Juose yra elegantiški aukštos kokybės baldai, patogios lovos su geriausios kokybės čiužiniais ir patalyne, vonios kambariuose įrengta aukščiausios kokybės santechnika su šildomomis grindimis. Kiekviename kambaryje yra plačiaekranis televizorius, nemokamas bevielis internetas, individuali oro kondicionavimo sistema, reguliuojamas automatinis šildymas. Apartamentuose yra mini šaldytuvai, elektriniai virduliai, stalo indai.

Išsamūs kambarių aprašymai su kainomis:

VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

1. Viloje „Lotmiškis“ visus metus teikiamos kambarių nuomos paslaugos poilsiui.

2. Atvykimas: nuo 15.00 val., išvykimas: iki 12.00 val.

3. Svečio prašymu ir esant galimybei, suderinus su administratoriumi/budinčiu (toliau – administratorius) poilsio laikas išvykimo dieną už papildomą mokestį gali būti pratęstas.

4. Atvykusį svečią/svečius (toliau – svečias) administratorius supažindina su vidaus tvarkos taisyklėmis, aprodo nuomojamą kambarį, paaiškina kambaryje esančių prietaisų veikimą, atsako į svečio klausimus.

5. Svečias užregistruojamas vilos „Lotmiškis“ svečių registravimo žurnale, kuriame įrašomi šie duomenys: svečio vardas ir pavardė, asmens kodas arba gimimo data, pateikto asmens tapatybės dokumento numeris, kambario numeris, poilsio laikas nuo-iki, kontaktinis telefono numeris/elektroninis paštas, svečio parašas.

6. Svečio poilsio laikui duodamos dvi kambario koduotos magnetinės kortelės-raktai, už kurias imamas 15 eurų mokestis. Šis mokestis svečiui grąžinamas išvykimo dieną pridavus kambarį administratoriui.

7. Nuomojamame kambaryje gali ilsėtis toks žmonių skaičius, koks buvo suderintas su administratoriumi kambario rezervavimo metu. Svečio pakviesti asmenys gali ateiti į vilos teritoriją iki 22.00 val.

8. Rūkyti nuomojamame kambaryje ir vilos bendro naudojimo patalpose draudžiama.

9. Su naminiais gyvūnais į vilos patalpas nepriimame.

10. Laikyti dviračius vilos patalpose neleidžiama. Jiems laikyti įrengtos vietos vilos teritorijoje.

11. Kambaryje esantys prietaisai, baldai, kiti įrenginiai turi būti naudojami pagal jų paskirtį. Neleidžiama iš kambario išnešti jame esančių daiktų į kitas patalpas, lauką.

12. Svečias už nuomojamame kambaryje ar vilos teritorijoje padarytą materialinę žalą (sudaužytus langus, santechniką, sulaužytus baldus, sugadintus prietaisus dėl jų naudojimo ne pagal paskirtį ir pan.) privalo atlyginti nuostolius Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

13. Svečias turi gerbti visuomenės priimtas moralės vertybes ir netinkamu elgesiu netrikdyti kitų vilos svečių poilsio.